• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Połączmy Sanok z S19 – zbieramy podpisy pod petycją

Dodano: 06-04-2021
W trosce o rozwój potencjału gospodarczego naszego regionu, z inicjatywy burmistrza miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego wdrożono działania na rzecz budowy łącznika S19 z Sanokiem. Koncepcja tej drogi spotkała się z przychylnością samorządowców regionu bieszczadzkiego, radnych, przedsiębiorców działających na tym terenie oraz samych mieszkańców.

Postulowana trasa ma prowadzić od planowanej obwodnicy Miejsca Piastowego tak, aby połączyć ją z Sanokiem. Odcinek nowej drogi to niecałe 30 km. Większa dostępność dużych ośrodków miejskich może przyczynić się do wzrostu atrakcyjności południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. Aktualnie rząd realizuje projekt 100 obwodnic, zatem jest to odpowiedni moment, by przy tej okazji upomnieć się o brakujące odcinki, które sprawią, że nasz region będzie w pełni skomunikowany z resztą Polski i Europy. Potrzeba naprawdę niewiele.
Powstała inicjatywa mająca na celu zebranie niezbędnych podpisów pod petycją ws. budowy łącznika S19 z Sanokiem. Włączyli się w nią samorządowcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych. Każdy, kto chce dołożyć swoją cegiełkę i wziąć udział w zbieraniu podpisów, może podpisać PETYCJĘ ON-LINE pobrać treść apelu oraz listy oraz zebrać podpisy wśród znajomych, sąsiadów i współpracowników. Formularze są do pobrania poniżej. Można złożyć swoje podpisy na listach udostępnionych w Urzędzie Miasta, w pok. nr 4. Więcej informacji pod nr tel. 134652885 i 604 138 152. Prosimy, by formularze z podpisami wysyłać na adres Urząd Miasta Sanoka, ul. Rynek 1, 38-500 Sanok do 9 kwietnia br.  Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.
Petycja – POBIERZ TUTAJ
Lista podpisów – POBIERZ TUTAJ  
SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powrzechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 28.01.2020r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":