• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Program „Czyste Powietrze”

Dodano: 26-09-2018

Szanowni Mieszańcy, uprzejmie informuję, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, którego celem jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzącej z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Ogłoszenie o naborze wniosków dostępne jest na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie www.wfosigw.rzeszow.pl w zakładce: Czyste powietrze.

Szczegółowe informacje znajdują się pod zamieszczonym na stronie linkiem: „czytaj więcej: Ogłoszenie o naborze wniosków do PP Czyste Powietrze”.

W odnośniku „Terminy i sposób składania wniosków” należy wybrać aplikację „Portal Beneficjenta” i dokonać rejestracji.

Poprzez portal można pobrać wniosek do dofinansowania, złożyć elektroniczną formę wniosku oraz otrzymać informacje od pracownika Funduszu w sprawie złożonego wniosku.

W ogłoszeniu podana jest pełna informacja dot. programu oraz numer kontaktowy do koordynatora projektu: 17 85 36 361 wew. 222 lub 333.

 

SanOK
BIP SANOK

Filmy:

Dworzec multimodalny (13.02.2019 r.)
Budowa obwodnica Sanoka:
Konferencja prasowa: Grzegorz Kornecki wiceburmistrzem Sanoka:
Budowa dworca multimodalnego
WOŚP: "Światełko do nieba":