• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Przedszkole nr 2 przed szansą nowego placu zabaw – GŁOSUJ CODZIENNIE!

Dodano: 14-05-2018

14Przedszkolaki mają szansę na nowy plac zabaw, pomóżmy w głosowaniu! Startuje w konkurs Podwórka Talentów NIVEA 2018 – do rozdania 20 podwórek !!! W tym roku próbę podjęcia walki o nowe podwórko, za pośrednictwem Gminy Miasta Sanoka, podejmuje Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 2 w Sanoku. – Jeśli wygramy, Podwórko Talentów NIVEA będzie służyło nie tylko przedszkolakom, ale także wszystkim sanockim dzieciom – obiecują dyrekcja i pracownicy przedszkola na Wójtostwie.

Już od 11 maja startujemy z głosowaniem, które będzie trwało do 21 czerwca, a więc przez 42 dni. Zeszłoroczna edycja pokazała, że wśród zwycięzców z całej Polski, znalazły się placówki, które uzyskały pomiędzy 59 660, a 36 503 głosów.

Sanok, oddając ok. 1430 głosów dziennie, jest w stanie uzyskać ponad 60 000 głosów.

TO DA SIĘ ZROBIĆ !!!

Pokażmy, że nie jesteśmy gorsi, że jako społeczność Gminy Miasta Sanoka potrafimy zjednoczyć się we wspólnej sprawie i wygrać.

TO MOŻE BYĆ ŚWIETNA ZABAWA !!!

Zarejestruj się na stronie podworko.nivea.pl, aby od 11 maja przez 42 dni codziennie oddawać swój głos. Zaangażuj rodzinę, znajomych bo każdy posiadacz własnego adresu email może uczestniczyć w zabawie. To bardzo proste: logujesz się na stronie Nivea wybierasz województwo podkarpackie, lokalizację Sanok, Sadowa 11 i klikasz. Dokładny regulamin głosowania dostępny na stronie Nivea.

LICZYMY NA CIEBIE !!!

Aktualizacja:

Głosujmy na Sanok w konkursie „Podwórka Talentów NIVEA”.

Po pierwszym podliczeniu głosów Sanok znajduje się na pierwszej pozycji rankingu z liczbą 66 głosów. Tuż za nami Oława z liczbą 25 głosów. Startujący w konkursie zaszeregowywani  są w trzech kategoriach:

  1. Do 20 tyś. mieszkańców – startuje 251 miejscowości,
  2. Od 20 do 60 tyś. mieszkańców – startuje 47 miejscowości,
  3. Powyżej 60 tyś. mieszkańców – startuje 74 miejscowości.

Sanok  współzawodniczy więc z 46 miejscowościami.  Nie odpuszczajmy. Głosujmy codziennie do 21 czerwca i pokażmy, że potrafimy wygrać.

Film Promocyjny:

Film ten daje Przedszkolu nr 2 dodatkową szansę na wygraną poprzez możliwość wyboru przez Jury konkursu. Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania za pomoc w jego powstaniu panu Adamowi Zoszakowi i Tomaszowi Sokołowskiemu.

DO ZOBACZENIA NA NOWYM „PODWÓRKU TALENTÓW NIVEA” W SANOKU 🙂

znajdznas-pasek-1024x65

SanOK
BIP SANOK

Filmy:

Najnowszy:
O inwestycjach z burmistrzem
Inwestycyjne:
Ruchome dno w CRiS
11 nowych autobusów dla Sanoka
Modernizacja stadionu "Wierchy"
Inwestycje Drogowe 2017