• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Radni pozytywnie zaopiniowali skład Rady Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu

Dodano: 30-08-2019

29 sierpnia obyła się XVI nadzwyczajna sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji mająca na celu rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta Tomasza Matuszewskiego w sprawie wyrażenia opinii w przedmiocie składu osobowego Rady Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu.

Z osiemnastu obecnych radnych tylko jeden się wstrzymał od głosu, siedemnastu było „za”. Oznacza to, że uchwała została przyjęta a skład Rady Sanockiej Fundacji Rozwoju został przez Radę Miasta pozytywnie zaopiniowany. Do Rady Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu wchodzą: Renata Kłodowska-Burczyk, Piotr Kot, Marcin Solarz, Wacław Stelmach i Andrzej Szczęsny.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

 

 

SanOK
BIP SANOK

Jarmark Adwentowy

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Konferencja prasowa 21.01.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (19.12.2019)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":