• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Rodzina to siła

Dodano: 22-11-2019

21 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi odbył się II Rodzinny konkurs plastyczny o treści patriotycznej ,,Kto Ty jesteś?” – Czar i urok legend polskich.

Dzieci z klas I-III wraz z Rodzinami wykonywały prace plastyczne, posługując się różnymi technikami plastycznymi. Powstały bajkowe wawelskie smoki, warszawskie syrenki, pojawiły się biesy i czady, „zagościła” również patronka szkoły oraz „sanocka studzienka”.

Po krótkim programie artystycznym z pieśniami patriotycznymi „w tle”, odbyło się uroczyste wręczanie nagród. Ku wielkiej radości uczestników wręczali je burmistrz miasta Sanoka Tomasz Matuszewski oraz dyrektor szkoły Bartłomiej Mandzelowski. Burmistrz w kilku  ciepłych słowach powitał gości oraz podkreślił rolę rodziny we współczesnym świecie: konkurs plastyczny pt. „Kto Ty jesteś” zaangażowane są całe rodziny. Jest to też świetna lekcja patriotyzmu. Gratuluję pomysłu i organizacji konkursu.

Jury konkursu przyznało nagrody w czterech kategoriach:

  • „Mała ojczyzna” – I miejsce Iga Biłas

Antonina Kajdanowicz

  • „Legendy polskich miast” – I miejsce Marika Pelczarska

Lena Gurgul

Lidia Stafiej

  • „Mistrzowie kreatywności” – Emil Sarama

Nina Stańko

  • „Twórcze inspiracje”- Filip Buczkowicz

Maria i Helena Głuszkiewicz

Nie zabrakło też wyróżnień i nagród za udział w konkursie. Oczywiście wszystkie prace wykonywane były rodzinnie. Nagrody w postaci: wyjść na pizzę do pizzerii „Xavito” i ,,Soprano”, basen, kręgle, seans filmowy zawdzięczamy sponsorom, za co z serca dziękujemy. Następnie wszyscy zasiedli przy stołach, by przy nastrojowej dekoracji delektować się szarlotką, kawą i herbatą. Organizatorem konkursu była dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku oraz p. Justyna Lisek i p. Magdalena Bodziak nauczycielki świetlicy szkolnej.

Zapraszamy za rok!!!

SP nr 2 w Sanoku

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 25.06.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":