• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Samorządowcy wspólnie proszą premiera o wsparcie

Dodano: 30-01-2020

29 stycznia br. przedstawiciele samorządów, instytucji i parafii, które zostały dotknięte restrukturyzacją PBS, spotkali się w Miejscu Piastowym. Spotkanie miało na celu wypracowanie wspólnego kierunku działań zmierzających do rozwiązania sytuacji kryzysowej w podkarpackich samorządach.  W wyniku dyskusji zostało stworzone pismo do prezesa rady ministrów, w którym samorządowcy oczekują realnego wsparcia premiera i rządu.

Zwracają też uwagę na konieczność wprowadzenia takich rozwiązań i regulacji prawnych, by zdeponowane przez samorządy w bankach środki publiczne były bezpieczne. Jednocześnie deklarują pomoc w kwestii opracowania tych aktów prawnych. Pod pismem podpisze się 39 instytucji, podmiotów i jednostek. Dziś jeszcze zostanie wysłane ono do Warszawy, z nadzieją, że przyniesie wymierne efekty.

Treść listu TUTAJ

 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 27.08.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":