• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

ul. Asnyka z nową nawierzchnią. Niebawem kolejne remonty dróg.

Dodano: 07-09-2018

Zakończył się remont ul. Adama Asnyka w Sanoku. Osiedlowa ulica zlokalizowana w dzielnicy Dąbrówka zyskała nową nawierzchnię. Prace zostały wykonane przez Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sanoku. Inwestorem była Gmina Miasta Sanoka.

– W ostatnich czterech latach wyremontowaliśmy ponad 70 dróg. Wiemy, że jeszcze sporo wymaga remontu. W ostatnim czasie podjęliśmy decyzję, że zaoszczędzone środki z tegorocznego budżetu przekażemy na drogi. Poza przyjętym na początku roku harmonogramem, będziemy wykonywać remonty kolejnych dróg, a wszystko to jeszcze w tym  roku – mówi burmistrz Tadeusz Pióro.

Mowa tu o ulicach: Słuszkiewicza, Batalionów Chłopskich, Kasztelańska, Witkiewicza, Polna, Łany (odcinek 200mb) i Kawczyńskiego (odcinek od ul. Stróżowskiej do ul. Wolnej). Z budżetowych oszczędności wykonano już remont ulicy Modrzewskiego i Lenartowicza.

Tak jeszcze niedawno wyglądała ul. Asnyka:

Tak wygląda obecnie:

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (28.03.19)
"Lodowa Baśń" w Arenie Sanok
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":