• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Uliczne portrety – konkurs

Dodano: 11-10-2021
Centrum Kulturalne w Przemyślu przy współpracy Muzeum Historycznego w Sanoku zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu „Uliczne portrety – czyli o tych, którzy tworzyli historię twojego miasta”. W tym roku prezentowane są sylwetki patronów ulic z miast: Dębica, Sanok i Lubaczów.

Będzie mowa o postaciach, które zrobiły wiele dobrego dla narodu i społeczności, w której żyli, osobach, które na trwałe zapisały się w dziejach Polski. Konkurs jest skierowany do młodzieży szkolnej z powiatu sanockiego, pow. 16 roku życia, a zgłoszenia można przesyłać do 19 listopada 2021 r. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kim jest bohater, którego imię nosi twoja ulica? Organizatorzy ku inspiracji przygotowali prezentację dot. Aleksandra Rybickiego. Do pobrania: Regulamin i karta zgłoszenia.  Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Centrum Kulturalnego w Przemyślu.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

Katalog inwestycyjny

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 30.09.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":