• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Uwaga! Nie przejedziemy ulicą Cerkiewną

Dodano: 29-08-2019

W czwartek 5 września zostanie zamknięta ulica Cerkiewna ze względu na budowę kanalizacji sanitarnej i wodociągowej oraz przyłącza energetycznego do budynku przy Cerkiewnej 1. Utrudnienia w ruchu potrwają dwa dni – 5 i 6 września. Tymczasowy przejazd będzie się odbywał zgodnie z organizacją ruchu wzdłuż budynku urzędu miasta i ulicy Grodka. Prosimy mieszkańców o cierpliwość, a kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

 

 

SanOK
BIP SANOK

Jarmark Adwentowy

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Konferencja prasowa 21.01.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (19.12.2019)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":