• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Uwaga! Poszukiwani kreatywni Wychowawcy Podwórkowi! Dziś spotkanie!

Dodano: 22-05-2019

Urząd Miasta w Sanoku rozpoczyna kolejny nabór kandydatów na wychowawców podwórkowych, którzy poprowadzą zajęcia w tegorocznej XII edycji programu „Sanockie Lato Podwórkowe”. Osoby zainteresowane pracą wychowawcy podwórkowego i warsztatami z wielokrotną mistrzynią olimpijską, zapraszamy na pierwsze spotkanie w dniu 22 maja 2019r. o godz. 15.15 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku.

Głównym celem przedsięwzięcia jest organizowanie interesujących i kreatywnych zajęć w miejscu zamieszkania, dla dzieci pozostających podczas wakacji w domu czyli w Sanoku. Istotą działań podwórkowych jest praca profilaktyczno – wychowawcza w środowisku otwartym – na ulicy, ogródku, podwórku, boisku i innych miejscach spotkań dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do współpracy osoby, które potrafią zorganizować ciekawe i twórcze zajęcia sportowe, rekreacyjne i aktywizujące. Kandydaci powinni wykazywać się umiejętnością nawiązywania kontaktu z dziećmi, znać zasady pracy z małymi grupami. Wychowawcy powinni potrafić odpowiednio dobrać i organizować zabawy: ruchowe, rekreacyjne, muzyczne, plastyczne, z promocji zdrowia, rozwijające zainteresowania i zdolności.

Zajęcia muszą być atrakcyjne i bezpieczne, a jednocześnie interesujące i dające możliwość przeżycia wakacyjnej przygody. Więcej informacji można będzie uzyskać na spotkaniu i pod nr telefonu 134652862. Zapraszamy

Inauguracja już w czerwcu!

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 28.05.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (27.02.2020)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 21.01.2020r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":