• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

V Turniej Noworoczny. Charytatywnie dla Julka

Dodano: 18-02-2019

W niedzielę, 17 lutego 2019 r. w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku po raz piąty rozegrano piłkarski Turniej Noworoczny. Sportowym rozgrywkom przyświecał także cel pomocy dwuletniemu Julkowi, który zmaga się z poważną wadą serca. Podczas trwania turnieju udało się zebrać ponad 4,5 tysiąca złotych na leczenie Julka.

Akademia Piłkarska Sanok zaprosiła rówieśników z Przemyśla, Jarosławia, Rzeszowa, Krosna a także z Krasiczyna. Zawody odbywały się w rodzinnej atmosferze. Do gry przystąpiły dzieci z rocznika 2012. Choć nie wynik był najważniejszy, przeprowadzona klasyfikacja wyłoniła zwycięzcę, którym okazał się zespół  Krośnieńskiej Akademii Piłkarskiej Bardomed. Na drugim miejscu uplasowali się młodzi sportowcy JKS Jarosław. Na podium znalazł się także Orlik Przemyśl. Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju powędrowała do Jana Kaszy z Krosna. Najlepszym bramkarzem okazał się golkiper Orlika Przemyśl.

Organizatorzy przewidzieli mnóstwo nagród dla drużyn i zawodników występujących podczas noworocznych zmagań. Wszyscy otrzymali puchary, medale a także słodką niespodziankę, które wręczał burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski.

Poniżej fotorelacja autorstwa Tomasza Sowy:

źródło: za FB Akademia Piłkarska Sanoka

SanOK
BIP SANOK

Katalog inwestycyjny

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 25.11.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":