• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Walentynkowy spektakl teatralny w SDK

Dodano: 06-02-2019

17 lutego 2019 r. o godzinie 18.00 w Sanockim Domu Kultury odbędzie się komediowy spektakl teatralny pt. „Między łózkami”. W spektaklu reżyserowanym przez Artura Barcisia wystąpią: Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Ankudowicz, Artur Barciś, Lesław Żurek i Radosław Pazura.

„Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

Spektakl teatralny „MIĘDZY ŁÓŻKAMI” (komedia)
17 lutego 2019 r. (niedziela) godz.18.00
cena biletu – 80 zł

 

Sanocki Dom Kultury
ul. Mickiewicza 24, 38-500 Sanok
tel. 13 46 310 42

informacja nadesłana

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (28.03.19)
"Lodowa Baśń" w Arenie Sanok
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":