• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Warsztaty piłkarskie z trenerami ekstraklasy

Dodano: 18-10-2018

Łukasz Rutkowski (Zagłębie Lubin) i Mariusz Paszkowski (Football Lab) na zaproszenie Sekcji Kobiecej Sanovii Lesko i Burmistrza Sanoka odwiedzili Sanok i przeprowadzili warsztaty piłkarskie w Sanoku. Odbyły się one 17 października br w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku. Udział w warsztatach wzięły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Piłkarska Sanok”, „Sanovii” Lesko oraz młodzież i dzieci z Sanoka i okolic. Podczas zajęć prowadzonych przez profesjonalistów skupiono się nad rozwojem koncentracji uwagi. Miały one charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny.

Warsztaty były prowadzone przez Łukasza Rutkowskiego i Mariusza Paszkowskiego. Łukasz Rutkowski jest trenerem i psychologiem w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin, absolwentem SWSP Wrocław. Od wielu lat współpracuje z młodymi sportowcami. Tworzył m. in. program Football English. Mariusz Paszkowski to współtwórca Football Lab. Swoją wiedzę zdobywał na licznych szkoleniach, konferencjach oraz stażach trenerskich w Polsce i za granicą. Współpracuje z wieloma Akademiami Piłkarskimi. Prowadzi zajęcia indywidualne z zawodnikami LOTTO Ekstraklasy i NICE 1. ligi.

Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku za ciepłe przyjęcie, a także Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Sanoku i Radnemu Rady Miasta Łukaszowi Radożyckiemu za pomoc w realizacji warsztatów

SanOK
BIP SANOK

Filmy:

Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":
Sprawozdanie burmistrza z działalności między Sesjami: (28.02.2019):
Dworzec multimodalny (13.02.2019 r.)
Budowa obwodnicy Sanoka: