• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Wsparcie dla sanockich przedsiębiorców

Dodano: 07-11-2020

Z myślą o właścicielach lokali gastronomicznych, poniżej zamieszczamy spis sanockich restauracji, pizzerii, barów i pubów oferujących dowóz posiłków pod adres zamieszkania bądź z możliwością odbioru na wynos.

Zachęcamy do skorzystania z oferty z restauratorów, w ten sposób wszyscy pomagamy przetrwać ten trudny czas. Pod nr 604 138 152 mogą się zgłaszać restauratorzy, których nie ma na liście, mają w ofercie dania na wynos lub dowóz i chcieliby się znaleźć na liście.

W związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19 informujemy, że jest możliwość składania wniosków o ubieganie się o pomoc rekompensującą spadek uzyskanego przychodu przez najemców lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Sanoka. Wniosek do pobrania TUTAJ. Uchwała ws. ustalenia form pomocy dla najemców lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Sanoka, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COViD-19 do pobrania TUTAJ.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 24.09.2020r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":