• pl
  • kontrast

Za nami Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim

Dodano: 20-02-2018

W dniach 17-18.02.2018r. na torze lodowym w Sanoku były zorganizowane Finały Ogólnopolskich Zawodów Dzieci „I ty zostaniesz mistrzem ” w których brało udział 167 zawodników w tym 17 z Sanockiego Klubu Łyżwiarskiego „Górnik”. W kategorii 10 lat i młodsi ( dziewczęta ) – nasze zawodniczki w wieloboju tj. po zsumowaniu czterech biegów 100m, 300m, 100m, 300m zajęły następujące miejsca:

27973373_1766381613414551_7369758674907404372_n

W kategorii 11 lat (chłopcy) – nasi zawodnicy w wieloboju tj. po zsumowaniu czterech biegów 300m, 500m, 300m, 500m zajęli następujące miejsca:

1 miejsce Szymon Hostyński
5 miejsce Patryk Kudła
7 miejsce Przemysław Zając

W kategorii 12 lat (dziewczęta) – nasze zawodniczki w wieloboju tj. po zsumowaniu biegów 500m, 500m, 500m, 500m zajęły następujące miejsca:
2 miejsce Julia Mandzelowska
9 miejsce Maja Wiejowska

5 miejsce Nikola Maślanka
15 miejsce Magdalena Stapińska
19 miejsce Maja Bodnar

28056826_1764436206942425_1455984038612608572_n
W kategorii 13 lat (chłopcy) nasz zawodnik w wieloboju tj. po zsumowaniu biegów 500m, 500m, 500m, 1000m zajął następujące miejsce:

5 Oskar Podczerwiński

W trzech kategoriach wiekowych nasi zawodnicy nie brali udziału. Były to kategorie 10 lat i młodsi ( chłopcy ), 11 lat ( dziewczęta ) i 12 lat ( chłopcy )

W sztafetach 4×400 metrów nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach
Sztafeta dziewcząt 10-11 lat 4 miejsce
sztafeta dziewcząt 12-13 lat 1 miejsce
sztafeta chłopców 12-13 lat 2 miejsce

27971954_1766376503415062_4363195867966205980_n
Powyższe lokaty są uzyskane na ostatniej edycji zawodów w Sanoku. Dekoracja za cały sezon nie odbyła się, gdyż w trzech kategoriach wiekowych na poszczególnych miejscach zawodnicy uzyskali tę samą ilość punktów i decyzją sędziów spory będą rozstrzygnięte na wyższym szczeblu. Po uzyskaniu odpowiedzi umieścimy informację podając miejsca naszych zawodników po zsumowaniu punktów za cały sezon.

tekst i foto: SKŁ „Górnik”Sanok