• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Zabawa andrzejkowa dla seniorów

Dodano: 29-11-2019

28 listopada w Klubie Górnika odbył się wieczorek andrzejkowy dla seniorów. Była to już kolejna edycja zabaw tanecznych dla najstarszych mieszkańców Sanoka, zorganizowana z inicjatywy  burmistrza miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego.

W zabawie uczestniczyło 150 osób, choć zapotrzebowanie było dużo większe. Limit miejsc szybko się wyczerpał i niemożliwe było zapisanie wszystkich zainteresowanych.

O oprawę muzyczno-andrzejkową zadbali uczniowie szkół średnich: Tomasz Sroka, Wiktor Dziura, Zuzanna Gągorowska, Alicja Wydrzyńska, Anna Milczanowska, Bartłomiej Sas, Daria Milczanowska, Emilia Błażewicz, Kacper Stabryła, Kamila Borowy i Maja Filipczak. Zabawę rozpoczął polonez, nie zabrakło wróżb, zastępca burmistrza Grzegorz Kornecki pomagał we wróżeniu z wosku. Parkiet wypełniony był roztańczonymi osobami, co świadczy o tym, ze muzyka przypadła wszystkim do gustu.  Na gości czekał też skromny poczęstunek. Podziękowania należą się wszystkim, którzy pomogli włączyć się w organizację tego wydarzenia, przede wszystkim młodzieży. To oni zadbali o zabawy, do których specjalnie nie trzeba było nikogo zachęcać i odpowiednią muzykę. Spotkanie towarzyskie połączyło pokolenia, potwierdziło też, że warto w takie inicjatywy włączać młode osoby, gdyż służy to integracji różnych środowisk.

 

 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

 

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 28.05.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (27.02.2020)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 21.01.2020r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":