• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Zaproszenie na Jarmark Ikon

Dodano: 05-08-2019

Jarmark Ikon odbędzie się w Sanoku 10 i 11 sierpnia. W centrum miasta swoje stoiska rozstawią m.in. wytwórcy rękodzieła – będzie ich ponad stu.

 

Dodatkowo warsztaty garncarskie, pokazy wyplatania wiklinowych koszy i ozdób, gry na lirze korbowej, atrakcje dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie akcentów muzycznych: już w piątek 9 sierpnia w prawosławnej cerkwi pw. Świętej Trójcy odbędzie się koncert pieśni liturgicznej, w sobotę na Rynku zatańczą Romowie, w farze zaśpiewa zespół SOUL, na dziedzińcu zamkowym zabrzmi zespół muzyki dawnej „Lutnia”, w niedzielę na Rynku zagrają lirnicy, a przy Zamku, na finał – INSZA.

 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody Gminy Miasta Sanoka.

 

SanOK
BIP SANOK

Jarmark Adwentowy

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (29.10.2019)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":