• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Złoci młodzi hokeiści

Dodano: 12-04-2021

Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Lodzie poinformował o decyzji – podjętej wspólnie z Wydziałem Szkolenia oraz Wydziałem Gier i Dyscypliny PZHL – przyznania tytułu Mistrzów Polski grupom młodzieżowym podczas przerwanych wprowadzonymi obostrzeniami mistrzostw.

W kategorii Junior tytuł mistrza otrzymali ex aequo UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok oraz KH Polonia Bytom. W kategorii Młodzik złote medale przyznano UKS Niedźwiadkom MOSiR Sanok i UKH Unii Oświęcim. Złoty medal z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży przywieźli juniorzy młodsi UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok. Jest to niesamowity awans sanockich młodych hokeistów oraz szansa na dalszy rozwój sanockiego hokeja.  To ogromna zasługa trenerów Krzysztofa Ząbkiewicza i Michała Radwańskiego, zawodników, rodziców i sponsorów. Młodym zawodnikom przekazujemy wielkie gratulacje i życzenia zdobywania pucharów podczas mistrzostw w kolejnych etapach kariery sportowej.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 27.04.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":