• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Życzenia dla maturzystów

Dodano: 04-05-2018

Drodzy Maturzyści! W pierwszym dniu „Egzaminu Dojrzałości” życzę Wam sukcesu podczas zdawania matury, jak najmniej stresu i smutku, jak najwięcej uśmiechu satysfakcji, aby to symboliczne wejście w dorosłość było przez całe Wasze późniejsze życie wyłącznie miłym wspomnieniem.

Przed Wami kilka dni sporego wysiłku, a po nim zasłużone wakacje. Potem dalsza nauka na wyższych uczelniach i podejmowanie pierwszych poważnych prac zawodowych.

Wstępujecie powoli w kolejne etapy życia. Podejdźcie do nich z powagą i odpowiedzialnością, abyście w przyszłości byli zadowoleni z podjętych teraz decyzji.

Nie zapominajcie jednak, że jesteście młodzi, a ten zaczynający się nowy etap to wciąż czas wspaniałej młodości. Może właśnie teraz najciekawszej i najszczęśliwszej.

Życzę Wam zatem, abyście oprócz zdania matury i dokonania właściwego wyboru dalszej drogi życiowej mogli cieszyć się wspaniałym zdrowiem, licznymi sukcesami i prawdziwymi przyjaciółmi, a problemy i kłopoty omijały Was jak najdłużej. Pamiętajcie, że dopiero teraz świat odkryje przed Wami wszystkie swoje barwy. Poznawajcie go i uczcie się szacunku dla tego co Was w nim otacza, a w szczególności dla napotykanych na  życiowej drodze ludzi.

Raz jeszcze zatem: „połamania piór” i szczęścia na maturze oraz w nowym etapie młodości!

Tadeusz Pióro
Burmistrz Miasta Sanoka

urzadmiasta1

znajdznas-pasek-1024x65

SanOK
BIP SANOK

Filmy:

Najnowszy:
O inwestycjach z burmistrzem
Inwestycyjne:
Ruchome dno w CRiS
11 nowych autobusów dla Sanoka
Modernizacja stadionu "Wierchy"
Inwestycje Drogowe 2017